SZKOLNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY”

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z najpopularniejszych ozdób świątecznych i zarazem najbardziej niezwykłych jest stroik. Na Boże Narodzenie nie tylko efektownie udekoruje on nasze mieszkanie, ale również zbuduje jedyną w swoim rodzaju świąteczną atmosferę. Stroik świąteczny ma w sobie magię, a największa tkwi w tym robionym samodzielnie.
W konkursie ogłoszonym przez panią Małgorzatę Majkę wzięło udział wielu uczniów.
Prace oceniane były pod kątem staranności wykonania i pomysłowości. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt,
stworzenie okazji do indywidualnej działalności artystycznej oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego robienia stroików,
rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów,
powrót do tradycji wykonywania stroików, rozwijanie wrażliwości estetycznej.

1 miejsce w konkursie zajęła Klara Samek z klasy 2 b
2 miejsce – Zofia Starzec z klasy 5 c
3 miejsce – Hanna Czaplik 3 c

Wyróżnienia otrzymują:

Emila Szulik 3c
Kieszkowski Karol 1b
Amelia Pyka 7b
Paulina Sładek 5b
Luiza Broda 2b
Wiktor Gózdek 5a

Na zwycięzców i wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody a wszystkie prace trafiły na coroczne spotkanie świąteczne – mikołajki integracyjne, gdzie dodały magii i ciepła.

Na zdjęciach stroiki świąteczne.