Drodzy Rodzice,

Na co dzień, każdego z nas nurtuje wiele pytań, wątpliwości. Nabierają one szczególnego znaczenia, gdy dotykają naszych bliskich. Chciałybyśmy, aby to miejsce było oazą spokoju i ciszy; motywacji i inspiracji. Będziemy tu umieszczać różne materiały, które mamy nadzieję, że zainspirują i wniosą nową jakość w Państwa życie. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej zakładki.

Pliki do pobrania

Czwartek 8:00-12:30
Piątek ------------

Zajęcia relaksacyjne

Serdecznie zapraszam uczniów klas VI-VIII na zajęcia relaksacyjne, które odbędą się w dniu 21 marca o godzinie 16:00. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mailem do 20 marca.

Jak radzić sobie ze stresem? Warsztaty dla uczniów

Serdecznie zapraszam uczniów klas VI -VIII na warsztaty „Jak radzić sobie ze stresem?”, które odbędą się w dniu 22 lutego o godzinie 16:00. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mailem do 21 lutego.

Bunt nastolatków. Czego potrzebują i jak je wspierać?

Kiedy zaczyna się właściwie bunt nastolatka? Jaką może przybierać formę? Jak długo powinien trwać? Jak reagować i wspierać dziecko w okresie dojrzewania? Kiedy bunt wskazuje, że rozwój przebiega prawidłowo, a kiedy należy skonsultować się ze specjalistą? Wiele pytań nurtuje nas rodziców kiedy dziecko wchodzi w okres dojrzewania. Serdecznie zapraszam Państwa do obejrzenia filmów i w razie wątpliwości zapraszam do kontaktu. Materiały: