Mikołaj przychodzi dwa razy…

“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” (Flora Edwards)

We wtorek i w środę w holu naszej szkoły wszystkie dzieci, które zaangażowały się w przygotowanie Mikołajek Integracyjnych otrzymały niespodziankę. Do pudeł z prezentami ustawiły się długie kolejki. Każdy uczeń został obdarowany zgodnie z powiedzeniem, że dobro powraca.
Nagrodzone zostały również dwie klasy – 4 c i 5 b, które najliczniej się zorganizowały i w nagrodę otrzymały darmowe bilety do kina na film Wonka.

Otrzymane przez uczniów ale także przez sponsorów wsparcie rzeczowe i finansowe przeznaczone zostało na organizację uroczystości, paczki dla zaproszonych dzieci jak również dla podopiecznych żorskiego Hospicjum, do którego wybrali się nasi wolontariusze.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy i zachęcamy do dalszego zaangażowania w akcje szkolne.

Na zdjęciach uczniowie w kolejce do pudeł z prezentami.