Mikołajki Integracyjne

Święty Mikołaj to postać niezwykła, tajemnicza i cudowna. Nasza Szkoła ma bardzo dobre układy z Mikołajem, gdyż zawsze znajduje On czas, aby nas odwiedzić. Nie inaczej było i w tym roku.

W piątek tj. 8 grudnia Mikołaj zaszczycił nas swoja obecnością. Przybył do nas z okazji spotkania świątecznego – Mikołajek Integracyjnych, organizowanych przez naszą szkołę od wielu lat. W tym roku naszymi gośćmi byli: uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 7 w Osinach, przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 22 oraz uczniowie klas 4 naszej szkoły.

Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali piękny i bardzo wzruszający program artystyczny a uroczystość zakończyła się poczęstunkiem i zabawą przy muzyce.
Najbardziej oczekiwanym momentem uroczystości było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wspólnie ze swoimi pomocnikami obdarował zaproszonych gości i wszystkich uczniów w szkole prezentami i zapewnił, że zjawi się u nas znów za rok. Trzymamy Cię za słowo Święty Mikołaju!

Bogaty program artystyczny, dobra organizacja, wspaniała, wzruszająca i pełna ciepła atmosfera spowodowały, że wszyscy jak zwykle bawili się znakomicie. Spotkanie to, które pozwoliło zgromadzonym na sali uczestnikom poczuć magię i radość Świąt jest dla naszych uczniów ale także dla nas dorosłych bezcenną lekcją tolerancji, integracji i akceptacji oraz szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych.

Nad całością imprezy czuwali organizatorzy, którzy w przygotowanie włożyli całe swoje serca. To między innymi oni kierują słowa podziękowania Dyrekcji Szkoły za wsparcie i duchowy patronat nad imprezą oraz szanownym gościom za udział w corocznym spotkaniu mikołajkowym. Dziękujemy również nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc i wkład wniesiony w zorganizowanie spotkania.

Na zdjęciach uczniowie i goście podczas uroczystości – spotkanie mikołajkowe.