Zajęcia pozalekcyjne (kółka, zdw)

2023/2024

 

Lp Nazwa zajęć Termin Nauczyciel sala
1. Zajęcia ogólnorozwojowe kl. 1a piątek, godz. 10.30 Marzena Serwotka 204
ZDW – klasy 1a i 1b środa, godz. 9.40 216
2. ZDW – klasa 2a piątek, godz. 9.40 Mariola Wita 110
ZDW – klasy 2b i 2c wtorek, godz. 8.50 200
3. Kółko artystyczne czwartek, godz. 9.40 Halina Nowak 309
ZDW – klasa 3b wtorek. godz. 13.30 204
ZDW – klasy 3a i 3c środa, godz. 11.30 209
4. Kółko ortograficzne czwartek, godz. 12.30 Jolanta Bojarska 311
5. Kółko artystyczne – klasa 1b pon., godz. 10.30 Mirela Kremiec 309
6. Kółko ceramiczne – gr.I pon., godz. 14.30 Aleksandra Ziółkowska

Ewelina Kolarz

110
Kółko ceramiczne – gr.II pon., godz. 15.30
7. Zajęcia sportowe – klasa 6b środa, godz. 14.20 Renata Kanik sala gimn.
Zajęcia sportowe – klasa 3c piątek, godz. 14.20
Zajęcia sportowe – klasa 5a piątek, godz. 12.30
8. Kółko plastyczne – klasa 4c środa, godz. 8.50 Jolanta Łojkowska 315
9. Cheerleaderki grupa 1 pon., godz. 8.00 Paulina Kuśka s. gim.
10. Cheerleaderki grupa 2 pon., godz. 15.10 s. gim.
11. Kółko szachowe grupa 1 wtorek, godz. 8.00 208
12. Kółko szachowe grupa 2   wtorek, godz. 14.20 209
13. ZDW z matematyki – klasy 5 piątek, godz. 13.30 Izabela Skupień 311
14. ZDW z matematyki – klasy 4 piątek, godz. 14.20 Bożena Gandor 309
15. ZDW z matematyki – klasy 6 wtorek, godz. 14.20 309
16. ZDW z matematyki – klasy 7 czwartek, godz. 14.20 309
17. Warsztaty medialno – teatralne środa, godz. 14.20 Iwona Kmiecik 212
18. ZDW z matematyki pon., godz. 8.00 Katarzyna Bańczyk 208
Kółko matematyczne – klasa 8 czwartek, godz. 8.00
19. Kółko języka niemieckiego czwartek, godz. 14.20 Mariola Żur – Kawałek 216
20. Okiem przyrodnika czwartek, godz. 13.30 Grażyna Piwowarczyk 306
21. Kółko biologiczne czwartek, godz. 14.20 Grażyna Piwowarczyk 306
22. Chemia bliżej ucznia czwartek, godz. 15.05 Grażyna Piwowarczyk 306
23. Kółko geograficzne środa, godz. 8.00 Paulina Orawska-Kaczmarczyk 308
24. Kółko ogólnorozwijające czwartek, godz. 11.30 Anita Mokry – Kula 204