14 lutego Szkolne Walentynki

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolnej zabawy, która miała miejsce na parterze szkoły 14 lutego. Królowały czerwone serca, nie tylko dla zakochanych, ale również dla przyjaciół, kolegów, koleżanek i nauczycieli.
Czekoladowe pierniki i inne smakołyki znikały raz, dwa… Baloniki, pluszaki, walentynkowe też znalazły swoich właścicieli.
Wiele serdecznych słów popłynęło do odbiorców kartek walentynkowych, które dzieci samodzielne wykonywały na stanowisku warsztatowym. Mamy nadzieję, że nie jednemu sprawiło to ogromną przyjemność. Poczta walentynkowa odwiedzała klasy jeszcze następnego dnia. Był to dzień pełen życzliwości, radości i przyjaźni. Uśmiechajmy się do siebie częściej – nie tylko od święta, wtedy od razu robi się cieplej na sercu.
Serdecznie dziękujemy uczniom klasy 8 za ogromne zaangażowanie i pomoc oraz organizatorom: pani A. Strączek, R. Kanik, D. Zacher.

Na fotografii widzimy uczennice kl.8 obsługujące kiermasz walentynkowy. W tle uczniowie szkoły.

Na fotografii widzimy uczennice kl.8 obsługujące kiermasz walentynkowy. W tle uczniowie szkoły.

Na zdjęciu widzimy stanowisko, gdzie uczniowie z przygotowanych materiałów robią kartki walentynkowe swojego pomysłu. Przy stolikach siedzi kilku uczniów.

Na zdjęciu widzimy stanowisko, gdzie uczniowie z przygotowanych materiałów robią kartki walentynkowe swojego pomysłu. Przy stolikach siedzi kilku uczniów.

Uczeń przygotowuje kartkę walentynkową, uśmiecha się.

Na pierwszym planie stoją uczennice kl. 8, obsługują kiermasz walentynkowy z ciastkami, lizakami, galaretkami, balonami i innymi upominkami.

Na pierwszym planie stoją uczennice kl. 8, obsługują kiermasz walentynkowy z ciastkami, lizakami, galaretkami, balonami i innymi upominkami.

Uczniowie klas starszych siedzą przy stanowisku warsztatowym - wykonują kartki walentynkowe.

Uczniowie klas starszych siedzą przy stanowisku warsztatowym – wykonują kartki walentynkowe.

Dwóch uczniów klas młodszych koloruje czerwone serca.