SZLACHETNA PACZKA

Przedstawiamy szczegóły akcji Szlachetna Paczka organizowanej w naszej szkole.
Wspólnymi siłami możemy pomóc panu Damianowi, który żyje w osamotnieniu. Pan Damian ma 56 lat. Od kilku lat nie pracuje na stałe, ponieważ firma, w której pracował upadła. Mężczyzna cały czas poszukuje pracy, lecz ciężko ją gdziekolwiek dostać, ponieważ wiek jest przeszkodą dla wielu pracodawców. Pracuje więc tylko dorywczo i sezonowo. Nie poddaje się jednak i wciąż szuka ogłoszeń. Obecnie utrzymuje się z zasiłku. Siłę do walki z trudnościami daje mu nadzieja i walka o lepsze jutro.
Najbardziej potrzebne panu Damianowi są;
– żywność trwała: herbata, kawa, ryż, mąka, makaron, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, owoce i warzywa w puszkach;
– środki czystości: mydło, żel pod prysznic, szampon, proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące;
– kosmetyki męskie;
– kurtka zimowa rozmiar: L, szczupła sylwetka;
– trapery rozmiar: 41. Pan Damian potrzebuje buty z wysokim podbiciem, ponieważ przez jego niepełnosprawność (jedna noga jest krótsza niż druga) może chodzić tylko w takich;
– kołdra 180×200,
– koc 170×200,
– poduszka 70×80,
– ręczniki (2 szt) 50×100

Zbiórka potrwa do 3 grudnia w holu szkoły.

Pamiętajmy DOBRO POWRACA!

W razie pytań prosimy o kontakt przez dziennik Librus.

Koordynatorki Szlachetnej Paczki:
Sylwia Broczkowska i Aleksandra Śliwińska