II Szkolny Dzień Fryzury

Cieszymy się bardzo, że w dniu dzisiejszym odwiedziło Nas tylu zainteresowanych udziałem w wielkim szkolnym czesaniu i zaplataniu. Starsze klasy, nauczyciele i młodsi próbowali swoich umiejętności fryzjerskich i całkiem nieźle im to szło. Wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Przerwy zmieniły się w dobrą zabawę dla dzieci i nauczycieli – o to nam chodziło! Zainteresowanie, podobnie jak w zeszłym roku przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Za rok również na Was czekamy! Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę!
Za niedługo odbędzie się konkurs fryzjerski, o terminie powiadomimy i rozdamy zgody.

Społeczność uczniowska zgromadzona na holu szkoły, podczas "Szkolnego Dnia Fryzury".

Społeczność uczniowska zgromadzona na holu szkoły, podczas „Szkolnego Dnia Fryzury”.

Uczennica pięknie uczesana, uśmiecha się.

Uczennica stoi tyłem i prezentuje piękną fryzurę.

Uczennica stoi tyłem i prezentuje piękną fryzurę.

Na głowie uczennicy wykonywany jest warkoczyk.

Na głowie uczennicy wykonywany jest warkoczyk.

Uczennica prezentuje zapleciony warkocz.

Uczeń prezentuje swoje zabawne uczesanie.

Uczennice klas starszych zaplatają warkocze młodszym koleżankom.