Szkolny Konkurs Recytatorski klas 1-3

11 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1 – 3
„ Mój przyjaciel”. W konkursie wzięło udział 15 uczniów.
Po wysłuchaniu wszystkich interpretacji wierszy jury w składzie: przewodnicząca jury pani wicedyrektor Joanna Łyżwa, pani Gabriela Holeksa i pani Urszula Damis postanowiły nagrodzić następujących uczniów:
Na poziomie klas pierwszych zwyciężył uczeń klasy 1 a Marcel Kędzierski
Na poziomie klas drugich zwyciężył uczeń klasy 2 b Kacper Jankowski
Na poziomie klas trzecich zwyciężyła uczennica klasy 3 a Emilia Szulik
Uczniowie Ci będą reprezentować naszą szkołę podczas Konkursu Powiatowego, który odbędzie się już 23 kwietnia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie! A za zwycięzców trzymamy kciuki już we wtorek. Powodzenia!

Na zdjęciu widać wszystkich uczestników wraz z jury. Uczniowie trzymają dyplomy, za nimi na tablicy znajduje się plakat dotyczący konkursu.

Na zdjęciu widać wszystkich uczestników wraz z jury. Uczniowie trzymają dyplomy, za nimi na tablicy znajduje się plakat dotyczący konkursu.

Na zdjęciu widać zadowolonych zwycięzców konkursu. W środku stoi dziewczynka ,a po bokach chłopcy. Wszystkie dzieci trzymają dyplomy i nagrody. Za nimi na tablicy znajduje się plakat dotyczący konkursu.

Na zdjęciu widać zadowolonych zwycięzców konkursu. W środku stoi dziewczynka ,a po bokach chłopcy. Wszystkie dzieci trzymają dyplomy i nagrody. Za nimi na tablicy znajduje się plakat dotyczący konkursu.