Szkolny konkurs ortograficzny dla klas 2 i 3

8 marca odbył się w naszej szkolny konkurs ortograficzny dla klas 2 i 3, którego celem było rozwijanie umiejętności poprawnego pisania, wyrabianie nawyku stosowania reguł ortograficznych oraz motywowanie uczniów do doskonalenia własnych umiejętności w zakresie ortografii. Uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia, w jakim stopniu opanowali zasady ortograficzne.
Zwycięzcami konkursu zostali:
1 miejsce: Mikołaj Bober
2 miejsce: Emilia Szulik
3 miejsce: Zuzanna Soboń
4 miejsce: Emilia Barcik

Tym samym finaliści przechodzą do etapu powiatowego, który już wkrótce.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Halina Nowak
Justyna Lach

Na zdjęciu widać nauczycielkę, która składa gratulacje uczniowi. W tle jest zielona tablica obok której stoją dwie uczennice.

Na zdjęciu widać nauczycielkę, która składa gratulacje uczniowi. W tle jest zielona tablica obok której stoją dwie uczennice.

Na zdjęciu są widoczne dzieci siedzące przy ławkach szkolnych, dzieci piszą. W tle widać okna zasłonięte roletami oraz meble z pomocami dydaktycznymi.

Na zdjęciu są widoczne dzieci siedzące przy ławkach szkolnych, dzieci piszą. W tle widać okna zasłonięte roletami oraz meble z pomocami dydaktycznymi.

Zdjęcie grupowe uczestników konkursu. Na zdjęciu widać dzieci stojące z dyplomami na tle zielonej tablicy.

Zdjęcie grupowe uczestników konkursu. Na zdjęciu widać dzieci stojące z dyplomami na tle zielonej tablicy.

Na zdjęciu widać czworo uśmiechniętych uczniów z dyplomami i nagrodami. W tle zielona tablica.

Na zdjęciu widać czworo uśmiechniętych uczniów z dyplomami i nagrodami. W tle zielona tablica.