Praktyka uważności.

W dniach 29 i 30 sierpnia 2023 roku odbyły się szkolenia dla nauczycieli naszej szkoły mające na celu zapoznanie ich z podstawowymi praktykami uważności. Nauczyciele dowiedzieli się również w jaki sposób można wprowadzać elementy mindfulness do swojego życia i codziennej pracy w szkole z uczniami. Szkolenie zostało przeprowadzone w związku z realizacją projektu „Aktywnie i uważnie znaczy zdrowo” finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Erasmus+.

Nauczyciele leżą na materacach i przygotowują się do wykonania praktyki skanowania ciała.

Nauczyciele leżą na materacach i przygotowują się do wykonania praktyki skanowania ciała.

Nauczyciele siedzą na materacach i wykonują ćwiczenie uważności.

Nauczyciele siedzą na materacach i wykonują ćwiczenie uważności.

Stojąc, nauczyciele wykonują ćwiczenie uważności.

Nauczyciele siedzą na materacach i słuchają krótkiego wykładu na temat praktyki uważności.

Nauczyciele siedzą na materacach i słuchają krótkiego wykładu na temat praktyki uważności.

Nauczyciele siedzą na materacach i słuchają wstępu do praktyki uważności.

Nauczyciele siedzą na materacach i słuchają wstępu do praktyki uważności.