Akademia Bezpiecznego Puchatka

Klasa 1b zakończyła realizację programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka. Jest to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas pierwszych pod patronatem Komendy Głównej Policji. Obejmuje tematykę związaną z bezpieczeństwem w pięciu obszarach: Bezpieczeństwo na drodze, w szkole, w domu, w Internecie oraz w relacjach z rówieśnikami. Jako podsumowanie i utrwalenie wiadomości rozwiązaliśmy ogólnopolski test bezpieczeństwa i otrzymaliśmy dyplomy oraz certyfikat potwierdzający udział w XV edycji programu.

Zdjęcie przedstawia certyfikat potwierdzający udział w XV edycji Programu Edukacyjnego: Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Zdjęcie przedstawia certyfikat potwierdzający udział w XV edycji Programu Edukacyjnego: Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy 1b z dyplomami w ręku.

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy 1b z dyplomami w ręku.