III Szkolny Jarmark Świąteczny 20 grudnia 2023r.

Cała społeczność szkolna oraz rodzice w dniu wczorajszym spędzili cudowne przedpołudnie na wspólnym świętowaniu, kupowaniu i kolędowaniu podczas Jarmarku, który odbył się po raz trzeci w naszej szkole. Jesteśmy dumni, że co roku możemy liczyć na wsparcie rodziców, uczniów, wychowawców i nauczycieli, którzy angażują się na wiele sposobów. Ta wyjątkowa inicjatywa cieszy się wielką popularnością wśród naszej społeczności szkolnej. Było widać, że odwiedzały nas całe rodziny, dlatego jesteśmy tym wzruszeni i serdecznie dziękujemy. Dochód ze sprzedaży na jarmarkowych stoiskach zasili budżet klas. Mamy nadzieję, że wszyscy radośnie spędzili ten przedświąteczny czas. Nie brakowało odważnych i utalentowanych do śpiewania kolęd oraz udziału w konkursie z nagrodami świątecznymi, który polegał na odgadywaniu tytułu utworu czytanego fragmentu dotyczącego świąt.
Szczególne podziękowania dla oprawy muzycznej dla pana K. Pisteloka i pani E. Działkowskiej oraz dla głównych organizatorów pani I. Kmiecik, pani A. Strączek oraz pani D. Zacher.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wielu nauczycieli m.in. pani R. Kanik, pani M. Gazdy, pani E. Wyroby, pani D. Kwiecień, pani M. Michalik, pani M. Napiórkowskiej, pana M. Dyrdy, pana P. Śliwińskiego, pani K. Bańczyk oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Uczniowie siedzą na ławeczkach, śpiewają kolędy ze śpiewników, trzymają mikrofon. W tle widać tłum osób przy stanowiskach jarmarkowych.

Uczniowie siedzą na ławeczkach, śpiewają kolędy ze śpiewników, trzymają mikrofon. W tle widać tłum osób przy stanowiskach jarmarkowych.

Uczniowie klas starszych śpiewają kolędy, siedzą na ławeczkach. W tle inni uczniowie i nauczyciele.

Uczniowie klas starszych śpiewają kolędy, siedzą na ławeczkach. W tle inni uczniowie i nauczyciele.

Kilku uczniów śpiewa kolędę na scenie. Po lewej stronie nauczyciel muzyki przygrywa melodię.

Kilku uczniów śpiewa kolędę na scenie. Po lewej stronie nauczyciel muzyki przygrywa melodię.

Występ ucznia solo na scenie podczas śpiewania kolędy, w tle dekoracje świąteczne, po prawej stronie choinka.

Występ ucznia solo na scenie podczas śpiewania kolędy, w tle dekoracje świąteczne, po prawej stronie choinka.

Na scenie dwójka uczniów prowadzących, czytają informacje odnośnie jarmarku.

Na scenie dwójka uczniów prowadzących, czytają informacje odnośnie jarmarku.

Trzech uczniów klas młodszych biorących udział w konkursie. Słuchają czytanego tekstu. Pozostali uczniowie widoczni w tle kibicują im.

Trzech uczniów klas młodszych biorących udział w konkursie. Słuchają czytanego tekstu. Pozostali uczniowie widoczni w tle kibicują im.

Na zdjęciu widzimy rodziców sprzedających na stanowisku klasy, na stole znajdują się ozdoby, wypieki, stoiki świąteczne. W tle malowidło krajobrazu zimowego.

Na zdjęciu widzimy rodziców sprzedających na stanowisku klasy, na stole znajdują się ozdoby, wypieki, stoiki świąteczne. W tle malowidło krajobrazu zimowego.

Stoisko na którym znajdują się wypieki i przetwory.

Stoisko na którym znajdują się wypieki i przetwory.

Na zdjęciu widzimy rodziców przy stoliku klasy, który jest zastawiony ozdobami świątecznymi.

Na zdjęciu widzimy rodziców przy stoliku klasy, który jest zastawiony ozdobami świątecznymi.