Zielona przerwa

Po raz kolejny odbyła się zielona przerwa, podczas której uczniowie, nauczyciele a nawet rodzice mieli okazję poczęstować się mikroliśćmi wyhodowanymi przez naszych uczniów w farmie wertykalnej.
Cieszymy się, że jest coraz więcej osób, które przychodzą ze swoimi kanapkami!
Czekamy na Was w każdy piątek 12:15 – 12:30

Uśmiechnięta uczennica z kanapką w ręku. W tle hol szkoły. Uczeń przy stole z mikroliśćmi. W tle uczniowie podczas przerwy. Uczeń stoi przy stoliku ze ściętymi mikroliśćmi. W dłoni trzyma miseczkę z liśćmi. Drugą dłoń trzyma unosząc kciuk w górę. Uśmiechnięta nauczycielka degustuje mikrolicie.

Dwie nauczycielki uśmiechnięte obcinają mikroliście.  Dwie uczennice przy stole z mikroliśćmi. Jedna uczennica otrzymuje do kanapki mikroliście. Nauczycielka uśmiechnięta przy stanowisku z mikroliśćmi. Troje uczniów częstuje się mikroliśćmi. Dwie uczennice z kanapkami przy stoliku z mikroliśćmi. Uczeń na wózku częstuje się mikroliśćmi. W tle nauczycielka. Chłopiec z kanapką otrzymuje mikroliście. W tle inni uczniowie podczas przerwy.  Nauczycielka i uczennica próbują mikroliści przed nimi inna uczennica. Trzy uczennice częstują się mikroliśćmi z białych miseczek. Uczennica stoi przy stoliku z 4 białymi miseczkami. Częstuje się mikroliśćmi.  Nauczycielka z kanapką otrzymuje mikrolicie. Uczennica stoi przy stoliku z mikroliśćmi. Częstuje się. Nauczycielka obcinająca mikroliście. Troje uczniów stoi przy stoliku z mikroliśćmi.  Nauczycielka z półmiskiem w ręku częstuje się mikroliśćmi. Uczeń częstuje się mikroliśćmi. Uczeń częstujący się mikroliśćmi. W tle nauczycielka. Uczeń próbuje mikroliści. Stoi przy stoliku, na którym są 4 białe miseczki z mikroliśćmi. Dwie stojące uczennice jedna trzyma mikroliście. W tle uczniowie podczas przerwy. Na zdjęciu widać młodą sadzonkę, która rośnie w podłożu oraz prawie złożone dłonie, które trzymają ziemię.