Zbiórka narzędzi ogrodniczych!

Zachęcamy całą społeczność szkolną do włączenia się w zbiórkę narzędzi ogrodniczych (mogą być zarówno nowe jak i używane).

Już od pierwszego dnia wiosny ruszyły w naszej szkole prace ogrodnicze. Chętnych do pielęgnacji ogrodu było wielu, jednak narzędzi ogrodniczych nam brak.

Z pomocą ruszyła spółdzielnia uczniowska, której opiekunki: panie Paulina Orawska – Kaczmarczyk oraz Gabriela Holeksa zakupiły grabie do liści, za które serdecznie dziękujemy.  W dalszym ciągu potrzebujemy: motyki, haczki, grabie, sekatory, nożyce oraz konewki.

Narzędzia opatrzone metryczką (imię, nazwisko, klasa) prosimy zostawiać w wyznaczonym miejscu na parterze szkoły. Akcja trwać będzie do 6 maja 2022r.

SPOŚRÓD OSÓB, KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W ZBIÓRCE ROZLOSOWANE ZOSTANĄ DWUOSOBOWE BILETY DO KINA.