Powiatowy Konkurs Matematyczny o tytuł Supermatematyka dla klas 2 i 3.

15 marca 2023 roku, odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 2 i 3. Wzięły w nim udział dzieci, z różnych szkół podstawowych w Żorach. Celem konkursu było rozwijanie i pogłębienie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia oraz promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali uczniowie z klasy 3a: Anna Łukasiewicz i Błażej Gierlicki.

Zdjęcie Przedstawia dwoje uczniów chłopca i dziewczynę. W tle można zobaczyć plakat, z napisem: "Powiatowy Konkurs dla uczniów klas 2 i 3".

Zdjęcie Przedstawia dwoje uczniów chłopca i dziewczynę. W tle można zobaczyć plakat, z napisem: „Powiatowy Konkurs dla uczniów klas 2 i 3”.

Na zdjęciu widzimy chłopca z medalem który otrzymał za udział w konkursie oraz nagrodą.

Na zdjęciu widzimy chłopca z medalem który otrzymał za udział w konkursie oraz nagrodą.

Zdjęcie Jest na nim dziewczyna, która odbiera gratulacje od dyrektora szkoły i otrzymuje medal, nagrodę oraz dyplom za udział w konkursie.

Zdjęcie Jest na nim dziewczyna, która odbiera gratulacje od dyrektora szkoły i otrzymuje medal, nagrodę oraz dyplom za udział w konkursie.

Widzimy na nim wszystkich uczestników biorących udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym o tytuł Supermatematyka dla klas 2 i 3.

Widzimy na nim wszystkich uczestników biorących udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym o tytuł Supermatematyka dla klas 2 i 3.