Organizacja pracy szkoły od 18.01.2021

Informuje, że zgodnie z  Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 18 do 31 stycznia 2021 r. w szkole funkcjonować będą dwa tryby nauczania:

– uczniowie klas I-III – nauka stacjonarna w reżimie sanitarnym,

– uczniowie klas IV-VIII – nauka zdalna na dotychczasowych zasadach.

Stołówka szkolna, świetlica, biblioteka oraz gabinet higienistki szkolnej dla klas I-III wraca do poprzedniego trybu pracy. Plan zajęć nie uległ zmianie.

Szczegółowa procedura wdrożenia działań przeciwepidemicznych, ograniczających możliwość rozprzestrzeniania zakażenia koronawirusem na terenie Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Żorach obowiązująca od 18 stycznia 2021 do końca okresu epidemii znajduje się w plikach do pobrania.