Konkurs na eksperyment matematyczno- przyrodniczy „Mały Naukowiec”

W dniu 15.11.2023r. w naszej szkole odbył się konkurs na eksperyment matematyczno- przyrodniczy „Mały Naukowiec” dla klas drugich i trzecich.

Ujawniło się przy tej okazji całkiem spore grono ambitnych, kreatywnych i ciekawych świata uczniów.
W konkursie wzięło udział 10 drużyn, które swoimi prezentacjami zaczarowały widownię i jury. Wybuchały wulkany, powstały lampy lawa, slime, słodkie tęcze, samopompujące się balony i wiele innych.

Zwycięską drużynę reprezentowały uczennice z klasy 2c:
Zuzanna Szymoszek, Maja Han i Lena Rozalska.
Jury przyznało także wyróżnienie drużynie z klasy 3c: Hannie Buczek, Lenie Nowackiej i Hannie Czaplik.

Wielkie brawa i gratulacje dla Was!

Dziękujemy wszystkim uczniom za ich chęć poznawania świata i odwagę podzielenia się zdobytą wiedzą z szerszą publicznością.
Mamy nadzieję, że przywitamy Was z nowymi pomysłami na konkursie w przyszłym roku.

Na zdjęciu widoczna jest blisko czterdziestoosobowa grupa uczniów siedząca na materacach i w skupieniu obserwująca prezentowany eksperyment.

Na zdjęciu widoczna jest blisko czterdziestoosobowa grupa uczniów siedząca na materacach i w skupieniu obserwująca prezentowany eksperyment.

Zdjęcie przedstawia czteroosobową drużynę uczennic z klasy 3a pochylonych nad makietą wulkanu, z którego wylewa się „lawa”.

Zdjęcie przedstawia czteroosobową drużynę uczennic z klasy 3a pochylonych nad makietą wulkanu, z którego wylewa się „lawa”.

Zdjęcie przedstawia trzyosobową drużynę uczennic z klasy 3c w trakcie pracy nad swoim eksperymentem.

Zdjęcie przedstawia trzyosobową drużynę uczennic z klasy 3c w trakcie pracy nad swoim eksperymentem.

Na zdjęciu widoczna jest nauczycielka rozpoczynająca konkurs. Po prawej stronie trzyosobowa drużyna uczennic z klasy 2c przygotowująca się do prezentacji. Po lewej stronie dwuosobowe jury.

Na zdjęciu widoczna jest nauczycielka rozpoczynająca konkurs. Po prawej stronie trzyosobowa drużyna uczennic z klasy 2c przygotowująca się do prezentacji. Po lewej stronie dwuosobowe jury.

Na zdjęciu widoczna jest pięcioosobowa drużyna uczennic z klasy 2a prezentująca samopompujące się balony.

Na zdjęciu widoczna jest pięcioosobowa drużyna uczennic z klasy 2a prezentująca samopompujące się balony.