Kiermasz jesienny

W ramach innowacji “Szkoła w ogrodzie” realizowanej w naszej szkole odbył się kiermasz jesienny, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Przez cały tydzień można było kupić: zioła, domowe przetwory, dynie, cukinie i orzechy… Lemoniada, zdrowe ciastka, muffinki i deserki sprawiły wielką radość uczniom i nauczycielom.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w przygotowaniu kiermaszu, szczególnie Pani Bożenie Gandor. Udało nam się zebrać 1355,90 zł. Cała kwota przekazana została na konto Rady Rodziców, zostanie ona wykorzystana na potrzeby ogrodu szkolnego.

Autorzy innowacji “Szkoła w ogrodzie”

kosz wiklinowy z kabaczkami żółtymi i zielonymi, w tle stoisko oraz ozdobna trawa.

kosz wiklinowy z kabaczkami żółtymi i zielonymi, w tle stoisko oraz ozdobna trawa.

włoszczyzna, orzechy oraz suszone zioła z nazwami oraz cenami

włoszczyzna, orzechy oraz suszone zioła z nazwami oraz cenami

Dynie kabaczki oraz orzechy w wiklinowym koszu.

Dynie kabaczki oraz orzechy w wiklinowym koszu.

Kiermasz stoisko z dyniami, wrzosami wiankami, usytuowane w holu głównym szkoły.

Kiermasz stoisko z dyniami, wrzosami wiankami, usytuowane w holu głównym szkoły.

Dynie hokaido w środku kabaczek w tle kompozycje z wrzosów.

Dynie hokaido w środku kabaczek w tle kompozycje z wrzosów.

olbrzymia zielonkawo pomarańczowa dynia, w tle kolorowe wrzosy

olbrzymia zielonkawo pomarańczowa dynia, w tle kolorowe wrzosy

Lemoniada w szklanych słojach.

Lemoniada w szklanych słojach.

cukiniowe muffiny wraz z przepisem

cukiniowe muffiny wraz z przepisem