logo z napisem empatia na niebiesko czerwonym tle.

Emp@tyczna Klasa misja marzec.

W ramach ogólnopolskiego projektu „Emp@tyczna Klasa” uczniowie klasy 4c wraz z wychowawcami od października 2023 realizują co miesiąc misje tematyczne i wykonują zadania na podane tematy.
W marcu – miesiącu empatii, uczniowie wykonywali między innymi mapę z empatycznymi hasłami, oglądali film na temat empatii, a także licznie zaangażowali się w szkolną zbiórkę na rzecz Stowarzyszenia Pomagamy w Potrzebie, dla podopiecznych Domu Dziecka w Jastrzębiu Zdroju.

W ramach projektu uczniowie wezmą również udział w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym, w którym będą mieli okazję na prezentację swojego zespołu klasowego jako „Emp@tycznej Klasy”, ukazując jej zdolność do empatii, wsparcia i budowania pozytywnych relacji. Filmik ukaże się pod koniec kwietnia na szkolnych i ogólnopolskich mediach społecznościowych.
Czekamy z niecierpliwością !