Na zdjęciu widoczny jest plakat dotyczący rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Żorach. Na fioletowym tle po prawej stronie wypisane są informacje o szkole. Po lewej stronie jest obrazek sowy. U dołu znajdują się dane teleadresowe.

Rekrutacja do szkoły

Nie bądź smutny, bądź wesoły, zostań uczniem naszej szkoły!

W tym celu zapraszamy dzieci z rodzicami na Dzień Otwarty 22 lutego 2023 r. od 16.00-17.30 w tym czasie będzie można:

• Zobaczyć klasopracownie;
  • Porozmawiać z nauczycielami i specjalistami;
  • Wziąć udział w ciekawych zabawach plastycznych, manualnych,

eksperymentach przyrodniczych, zabawach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, grach matematycznych i logicznych

• Zakosztować mikroliści z naszej farmy wertykalnej;
  • Spędzić czas na sportowo;
  • Odwiedzić szkolną bibliotekę i świetlicę.

Na każdego czekamy i serdecznie zapraszamy!