Światowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zaprosiła uczniów do wspólnej zabawy. Dwa Pluszowe Misie odwiedziły klasy i w odpowiedzi na hasło „przynieś pluszaka dostaniesz lizaka” rozdawały lizaki.

Uczniowie klasy 2c ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 2c ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie odwiedzający bibliotekę paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie odwiedzający bibliotekę paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 3a ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 3a ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie odwiedzający bibliotekę ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie odwiedzający bibliotekę ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 1a ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 1a ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 3b ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 3b ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 2b ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 2b ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 3c ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 3c ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 1b ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 1b ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 2a ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.

Uczniowie klasy 2a ze swoimi paluszkami oraz panie bibliotekarki w strojach pluszowych misiów.