Kartki i listy dla Seniora!

„Dobre uczynki mają większą moc niż słowa,
bo mówić może każdy, ale niewielu wykona to, co powie”- autor nieznany

W ramach Tygodnia Życzliwości zaprosiliśmy naszych uczniów do udziału w akcji – Kartka dla Seniora. Celem akcji było min. poprawne wchodzenie w relacje ze starszymi osobami, kształcenie prawidłowej postawy i współczucia wobec osób starszych oraz zwiększenie świadomości wśród uczniów wobec różnych etapów życia każdego człowieka.

Odzew był ogromny bo uczniowie z radością i zaangażowaniem wzięli udział w akcji.
Powstały piękne listy oraz własnoręcznie wykonane kartki. Wszystkie trafią do pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Żorach .
To piękny prezent od dzieci dla samotnych, starszych osób. Z pewnością sprawią przyjemność Osobom, które je otrzymają.

W imieniu Seniorów bardzo dziękujemy i życzymy Pięknych Świat Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku!