PASOWANIE W ŚWIETLICY

W dniu 22 września odbyło się w naszej szkole uroczyste „Pasowania na Świetliczaka”.

Uroczystość odbyła się w szkolnym ogrodzie, a wzięli w niej udział uczniowie klas pierwszych uczęszczający do świetlicy szkolnej wraz z rodzicami. Aby dostać się do grona Świetliczaków, uczestnicy zostali poddani sprawdzianowi gotowości świetlicowej, a na zakończenie złożyli uroczystą przysięgę, dzięki której oficjalnie dołączyli do grona Świetliczków.

Wata cukrowa dla każdego oraz spotkanie z Myszką Micky to niespodzianka, którą przygotowali wychowawcy świetlicy dla swoich wychowanków. Cała imprezę zakończył cudowny pokaz ognia wykonany przez artystów z „Gildia Ognia DraCorde”.

Wszystkim nowym uczniom życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej.

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!