Zajęcia ceramiczne klasy 2c

12 maja klasa 2c brała udział w zajęciach Studia Działań Artystycznych – MOK Żory.

Podczas warsztatów każdy uczestnik samodzielnie, lecz pod okiem instruktorów wykonał ceramiczną formę przestrzenną. Zajęcia były dla dzieci cudowną formą artyterapii podczas której, każdy mógł poczuć się jak artysta.

Na zdjęciu widać dziewczynkę w żółtej bluzce stojącą przy stole i malującą glinianą dekorację z sercem.

Na zdjęciu widać dziewczynkę w żółtej bluzce stojącą przy stole i malującą glinianą dekorację z sercem.

Na zdjęciu widać dzieci siedzące przy stole i lepiące formy z gliny. W tle widać półki i stół z materiałami plastycznymi.

Na zdjęciu widać dzieci siedzące przy stole i lepiące formy z gliny. W tle widać półki i stół z materiałami plastycznymi.

Na zdjęciu chłopiec z dziewczynką przy stole formują motyle z gliny

Na zdjęciu chłopiec z dziewczynką przy stole formują motyle z gliny

Na zdjęciu widać dziewczynkę w okularach i różowej bluzie, która trzyma w ręku kubek uformowany z gliny. W tle są regały z glinianymi naczyniami

Na zdjęciu widać dziewczynkę w okularach i różowej bluzie, która trzyma w ręku kubek uformowany z gliny. W tle są regały z glinianymi naczyniami

Na zdjęciu widać uśmiechniętą kobietę w turkusowej koszulce siedzącą przy stole i formującą motyla z gliny.

Na zdjęciu widać uśmiechniętą kobietę w turkusowej koszulce siedzącą przy stole i formującą motyla z gliny.

Na zdjęciu czworo chłopców z kobietą stoją przy stole na którym są kubki z kolorowymi farbami i pędzlami. W tle widać pracownię plastyczną ze sztalugami

Na zdjęciu czworo chłopców z kobietą stoją przy stole na którym są kubki z kolorowymi farbami i pędzlami. W tle widać pracownię plastyczną ze sztalugami