WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z BIOLOGII

W dniu 10.11.2020 r w naszej szkole odbyły się eliminacje pierwszego etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii.

Do zmagań konkursowych z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego przystąpiło siedmiu uczniów z klas ósmych. Zakres treści obejmował znajomość hierarchicznej budowy organizmu, budowę i funkcjonowanie układów narządów oraz współdziałanie poszczególnych narządów człowieka w utrzymaniu homeostazy organizmu.

Do drugiego etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy 8a: Wiktoria Wiśniewska oraz Julia Kula, uzyskując wymagane 85% możliwych punktów do zdobycia.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas. Laureatkom pierwszego etapu gratulujemy, trzymamy mocno kciuki za równie dobre wyniki na dalszych etapach konkursu!

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!