Na zdjęciu tablica z matematycznymi wzorami.

Wielkie odliczanie…

W ramach Innowacji Matematycznej „Z matematyką na wesoło” zaczynamy wielkie odliczanie do egzaminu ósmoklasisty.
Jest to bardzo ważny egzamin dla uczniów kończących szkołę podstawową. Nie można go nie zdać, ale jego wynik w dużej mierze decyduje o tym, w jakiej szkole uczeń będzie kontynuował naukę.
Aby wspomóc naszych uczniów zapraszamy do akcji „Wielkie odliczanie”.
Na naszej matematycznej tablicy zawisł „ kalendarz” przypominający o terminie zbliżającego się egzaminu.
Codziennie będziemy zmieniać liczbę oraz aktualizować najważniejsze wzory niezbędne do egzaminu. Jednocześnie poprzez dziennik elektroniczny Librus do wszystkich uczniów klas 8 raz w tygodniu będziemy przesyłać zadania egzaminacyjne, które należy wypełnić i odesłać na adres monika.stempkowska@sp16.zory.pl
Na uczniów, którzy podejmą wyzwanie czeka ocena z przedmiotu egzaminacyjnego. Wszystkich ósmoklasistów zachęcamy do udziału.