Rowerem do szkoły

„Miło nam poinformować, że spośród olbrzymiej liczby ponad 1 300 projektów złożonych do akcji Netto – Sąsiedzka Moc, zgłoszony przez Państwa projekt pod nazwą „Rowerem do szkoły” został zakwalifikowany przez komisję programu Sąsiedzka Moc do drugiego etapu, czyli głosowania w sklepach. Serdecznie gratulujemy!„ – taką wiadomośc otrzymaliśmy od sieci sklepów Netto.
„Rowerem do szkoły” to projekt zagospodarowania terenu przed naszą szkołą: postawienia stojaków na rowery i ławeczek. Rowerem do szkoły chce dojeżdżać wielu uczniów i nauczycieli. Brakuje jednak miejsca do parkowania i możliwości pozostawienia swoich jednośladów obok szkoły. Brakuje ławeczek przed szkołą gdzie można odłożyć plecak czy kask i spokojnie zapiąć rower. Ławeczka to również miejsce gdzie można zaczekać na kolegę czy koleżankę i razem pojechać do domu.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy:
1. W dniach 28 listopada do 31 grudnia 2022 r. zrobić zakupy za minimum 50 zł w jednym ze sklepów Netto w Żorach.
2. Odebrać przy kasie kartę do głosowania (jeden paragon, niezależnie od kwoty na paragonie powyżej 50 zł, oznacza otrzymanie jednej karty do głosowania).
3. Wypełnić kartę – aby głos był ważny, należy zaznaczyć tylko jeden projekt znajdujący się na karcie, nasz projekt „Rowerem do szkoły”.
4. Wypełnioną kartę wrzucić do specjalnej urny znajdującej się w sklepie.

WAŻNE – skąd klienci będą wiedzieli na jaki projekt zagłosować? Otóż krótkie opisy projektów biorących udział w akcji znajdą się zarówno na kartach do głosowania, jak i na stronie www.sasiedzkamoc.netto.pl. W drugim tygodniu grudnia (od 5.12) w sklepach biorących udział w akcji pojawią się również plakaty które będą umieszczone w gablotach przy wejściu – tam również znajdą się opisy projektów.

Po zakończeniu głosowania wszystkie głosy zostaną zliczone. W każdym rejonie wyłonione zostaną zwycięskie projekty. Będzie ich 50. Spośród nich 45 otrzyma wsparcie finansowe w kwocie 10 000 zł każdy, natomiast 5 uzyska aż po 30 000 zł.

Moc jest z nami.
Każdy głos się liczy.
Liczymy na Państwa wsparcie.