Rekrutacja do projektu „Aktywnie i uważnie znaczy zdrowo”

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV, V, i VI do wzięcia udziału w rekrutacji do projektu „Aktywnie i uważnie znaczy zdrowo”. Projekt zakłada nawiązanie współpracy międzynarodowej na platformie eTwinning przez 20 uczniów z naszej szkoły.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Następnie planowane są dwa wyjazdy do szkół partnerskich na wyspy Lanzarote i Gran Canarię, dla 14 uczestników, którzy wykażą się największym zaangażowanie w prace związane z realizacją projektu.

Rekrutacja do projektu odbędzie się 17.11.2022 r. (czwartek) o godzinie 14.15 w sali 311. Zgłoszenie chęci udziału w rekrutacji proszę przesłać przez dziennik Librus do pani Pauliny Kuśki, do dnia 16.11.22 r. do godziny 15.00.

Uczniowie na czas rekrutacji będą zwolnieni z zajęć lekcyjnych na około 20 minut.