Powiatowe Mistrzostwa Żor w Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców – Igrzyska Młodzieży.

W dniu 27.04.2023 r. w  Szkole Podstawowej Nr 4 w Żorach odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Żor w Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców – rocznika 2008 i 2009.

W Mistrzostwach startowały dwie Drużyny z naszej szkoły – Drużyna dziewcząt oraz Drużyna chłopców. Uczniowie wzięli udział w pięciu konkurencjach: bieg 100 m, bieg 300 m, bieg 600 m dziewcząt oraz bieg 1000 m chłopców, pchnięcie kulą i skok w dal. Po zsumowani uzyskanych punktów Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła  II miejsce  w mieście Żory. Drużyna chłopców zajęła miejsce VI.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie :

1. Wargacka Amelia
  21. Solik Paweł
  22. Grela Aleksy
  23. Grzesik Tomasz

Opiekunami na zawodach byli: Wiesława Wiśniewska i Ireneusz Gabrysiak.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Mistrzostw za wzorową  i  sportową rywalizację a  szczególnie Drużynie dziewcząt za zdobycie miejsca na podium.