Podsumowanie zadania – „Dieta planetarna”

Za nami kolejne spotkania i aktywności związane z projektem „Aktywnie i uważnie znaczy zdrowo”.
Uczniowie po wykonaniu prezentacji dotyczącej diety planetarnej mieli okazję spróbować jak smakują niektóre przysmaki związane z dietą. Było smacznie i zdrowo! Kilkoro uczniów wykonało plakaty, które można zobaczyć na gazetce w przedsionku naszej szkoły.
Na kolejnym naszym spotkaniu uczniowie otrzymali loginy i hasła do platformy eTwinning, gdzie będziemy realizować, upowszechniać i wykonywać nasze kolejne zadania współpracując z turecką szkołą.

Zdjęcie prezentuje gazetkę z informacjami dotyczącymi projektu Aktywnie i uważnie znaczy zdrowo oraz plakaty o diecie planetarnej.

Zdjęcie prezentuje gazetkę z informacjami dotyczącymi projektu Aktywnie i uważnie znaczy zdrowo oraz plakaty o diecie planetarnej.

Na zdjęciu widać uczniów stojących w sali lekcyjnej wokół stolika, na którym znajdują się warzywa, hummus i paluszki grissini. Uczniowie degustują przysmaki.

Na zdjęciu widać uczniów stojących w sali lekcyjnej wokół stolika, na którym znajdują się warzywa, hummus i paluszki grissini. Uczniowie degustują przysmaki.