Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

W tym roku po raz siedemnasty w Polsce a w Europie 18  , 8 lutego 2022 roku, będzie obchodzony Dzień Bezpiecznego Internetu. Już po raz kolejny uczniowie klas I-III chcą podjąć wyzwanie i aktywnie włączyć się w te działania razem ze swoimi wychowawcami i rodzicami. Zachęcam zatem by nauczyciele klas młodszych w ramach lekcji skorzystali z krótkiej przygotowanej przeze mnie prezentacji multimedialnej.

LINK: https://docs.google.com/presentation/d/1cTncD2fqL44_GwunZP9K2DIC-e9FFMty/edit?usp=sharing&ouid=100179406754467416873&rtpof=true&sd=true (skopiuj link i wklej do przeglądarki, następnie z menu wybierz opcję Pokaz Slajdów). Naszym kolejnym działaniem będzie gazetka tematyczna i prezentacja filmów w holu szkoły. Chcemy naszą aktywność w zakresie Bezpieczeństwa w Sieci przedłużyć do marca. Zachęcamy by klasy I-III do 11.03.2022  podczas lekcji stworzyły plakat pt: „ Bezpieczni w Sieci”, a 15.03. 2022 zapraszam do udziału w Wielkim Teście Wiedzy o Internecie. Test będzie przeprowadzony online na platformie GSuite

Dla klasy która wygra konkurs na najlepszy plakat przewidziana jest nagroda w postaci słodkiej niespodzianki. Osoby które przystąpią do rozwiązania Testu Wiedzy również otrzymają nagrody. Zachęcam do uważnego śledzenia dalszych informacji związanych z obchodami DBI w lutym i w marcu. „Działajmy razem”

Organizator: Mirela Kremiec