Nominacje i nagrody

Z przyjemnością informujmy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie śląskim jest prowadzony przez „Dziennik Zachodni„:

Nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali także pracujący w Państwa szkole nauczyciele: Anna Chwałka, Ewa Antoniak, Gabriela Holeksa, Jolanta Bojarska.
W październiku obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszym mieście tradycyjnie były okazją do wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta najlepszym uczniom żorskich szkół oraz medali i nagród szczególnie wyróżniającym się pracownikom oświaty.
Z dumą informujemy, że nasza zeszłoroczna absolwentka klasy ósmej Julia Kula znalazła się w najlepszej 10-tce uczniów w mieście i została nagrodzona Stypendium Prezydenta Miasta Żory.
Na liście nagrodzonych Nagrodami Prezydenta Miasta Żory znalazło się również aż trzech nauczycieli z naszej szkoły. Nagrody te otrzymali: Iwona Kmiecik, Agata Strączek oraz Wioletta Widerska.
Wszystkim nagrodzonym i nominowanym serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów.