Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2022

Dnia 13 grudnia 2022 r w naszej szkole odbył się kolejny indywidualny turniej tenisa stołowego, którego organizatorkami były panie:  mgr Wiesława Wiśniewska  oraz mgr Paulina Kuśka.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich na sali gimnastycznej, przedstawieniu jego celu
i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek.

W zawodach wzięli udział –  uczniowie klas od V do VIII  z naszej szkoły .  W turnieju grano systemem do dwóch przegranych. Wśród zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju.                            Zawody przebiegły w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas turnieju można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Uczestnikami tegorocznego  turnieju tenisa stołowego byli następujący uczniowie :

Wiktor Nawrocki, Piotr Guzik, Jan Lip, Kamil Wowra, Jakub Marzec, Piotr Kustosik, Nadia Biegała, Maja Żelazo.

Po zaciętej walce wyłoniono najlepszych :

I miejsce   –   Wiktor Nawrocki

II miejsce  –  Piotr Guzik

III miejsce  –   Kamil Wowra

IV miejsce  –  Jan Lip

Zwycięzcy turnieju będą reprezentować naszą szkołę w zawodach Powiatowych w  tej dyscyplinie sportowej.

Po zakończeniu zawodów organizatorki gratulowały zwycięzcom, wręczając słodycze a zwycięzcom  dyplomy.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy do brania udziału
w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Gratulujemy uczniom i życzymy powodzenia w Powiatowych Mistrzostwach tenisa stołowego.