Mikołajkowy Turniej dwóch Ogni

Zgodnie z tradycją w miesiącu grudniu w Szkole Podstawowej Nr 16 odbył się ,, Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni” klas czwartych i piątych, który zorganizowała pani Renata Kanik.

Obecni na turnieju uczniowie, po rozdzieleniu na grupy mieszane przystąpili do zaciętej rywalizacji, a każdy wygrany mecz był na wagę złota.

Drużyna klas czwartych -,,Teletubisie” stoczyła walkę z drużyną,, Ogórki z biedry fc ” uzyskując ostatecznie wygraną. Drużyna klas piątych ,,Kinder mafia” zagrała z zespołem ,,Koliber” przegrywając  jednym  punktem w kolejnych meczach z rówieśnikami. Turniej przebiegał zgodnie z zasadami fair play, w atmosferze współzawodnictwa, ale przede wszystkim dobrej zabawy i aktywnie spędzonego czasu. Na koniec rozgrywek  poszczególne  drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszystkie dzieci  zostały poczęstowane słodyczami.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za aktywny udział w turnieju  oraz sportową postawę .