MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie”  – Paulo Coelho

Dzieci w naszym kraju są przyzwyczajone, żeby świętować 1 czerwca. Tymczasem 20 listopada też mają ku temu okazję.

20 listopada obchodzimy bowiem Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Janusz Korczak już 100 lat temu powiedział „Nie ma dzieci – są ludzie”. Pamiętajmy więc, że każde dziecko to Mały Człowiek, posiadający swoje prawa.
Z tej pięknej okazji życzymy wszystkim Dzieciom, tym małym i tym dużym uśmiechu na każdy dzień, szczęśliwego dzieciństwa, spełnienia marzeń, poszanowania Waszych praw, oraz wiary, że wszystkie Wasze problemy można pokonać.

Dla przypomnienia:

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!