Jesienny konkurs rozstrzygnięty!

Wraz z nadejściem pięknej, kolorowej złotej jesieni, zorganizowaliśmy w szkole ciekawy konkurs plastyczny na jesienny bukiet lub inną ozdobę przestrzenną. Przedmiotem konkursu było wykonanie jesiennego bukietu wykorzystując różnorodne dary jesieni. Celem konkursu było wzmacnianie więzi rodzinnych, stworzenie okazji do obserwowania przyrody, poznanie flory najbliższej okolicy, rozwijanie wyobraźni, zdolności artystycznych, pomysłowości dziecięcej oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej uczniów.

Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem i zgłoszonych zostało wiele ciekawych prac. Wszystkie zostały wyeksponowane w holu szkoły przy głównym wejściu i od piątku mogą cieszyć naszą szkolną społeczność paletą jesiennych barw. Do stworzenia przepięknych „bukietów jesiennych” uczestnicy wykorzystali różne techniki i materiały. Mogliśmy podziwiać bukiety zrobione z dyni, żołędzi, orzechów, liści, zasuszonych kwiatów, i innych materiałów przyrodniczych i plastycznych.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że laureatami konkursu są:

1. Słomian Marcel klasa 8a
2. Kudzia Klaudiusz klasa 7a
3. Waleczek Igor klasa 2 c

Wyróżnienia otrzymali:

Paulina Sładek klasa 3 b
Amelia Pyka klasa 5b
Oliwia Gryta klasa 7b
Amelia Drzewiecka 7 d

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.