I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MIKOŁAJEM

„Podziel się, choć okruszek daj, dla ciebie nic, dla kogoś raj. Bądź tym, który uśmiech daje, pomóż komuś i sam zostań, najlepszym Świętym Mikołajem”.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Czas radosnego oczekiwania na śnieg, choinkę i prezenty. Chcemy sprawić by był to wyjątkowy czas dla wszystkich dzieci. Z tej okazji kolejny już rok rusza akcja charytatywna pod hasłem „I Ty możesz zostać Mikołajem. Nie musisz być święty, by dawać prezenty”.

W ramach akcji zbieramy dary rzeczowe dla osieroconych dzieci podopiecznych Hospicjum im. J.P. II w Żorach oraz potrzebujących uczniów naszej szkoły. Zbiórka trwa do 22 grudnia 2020 r. W holu szkoły ustawione będzie pudło z napisem „Zostań Świętym Mikołajem”, w którym można zostawiać prezenty. Zbieramy nowe, nieużywane artykuły szkolne, książki, zabawki i słodycze.

Branie napełnia ręce, dawanie – serce!

Wiola Widerska
Monika Stempkowska

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!