DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem, w którym składa się szczególne podziękowania Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za ich pracę.

Szanowna Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele, w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły dziękujemy za Waszą otwartość, życzliwość i gotowość w wychodzeniu naprzeciw sprawom, jakie nas nurtują. Zachęcacie nas do umiłowania piękna, również tego wewnętrznego, szacunku do drugiego człowieka i roztropności. Wsłuchujemy się w Waszą naukę i gotowi jesteśmy przyjąć Wasze napomnienia, pociechy, zachęty. Kochani nauczyciele mamy nadzieję, że wszystkim Waszym działaniom towarzyszyć będzie zawsze ludzka przychylność i życzliwość, dlatego…

My przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, pragniemy zapewnić Was o naszej życzliwości i wdzięczności. Dziękujemy za Waszą pasję i entuzjazm, jakie wkładacie w trud naszego wychowania i przekazywania nam wiedzy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu szkoła jest ciekawa, przyjazna i otwarta. Doceniamy to szczególnie teraz w czasach światowej pandemii, w obliczu nowych wyzwań i pracy zdalnej. Ten trudny czas uświadomił nam ważną prawdę: szkoła to nie budynek, ale ludzie, którzy ją tworzą. Niech podejmowany przez Was trud i ciężka praca będzie źródłem satysfakcji i uznania, a także wspaniałą, niekończącą się przygodą.

W Dniu Święta Edukacji Narodowej życzymy Pani Dyrektor, Całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom naszej szkoły wszystkiego najlepszego!

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!